Anasayfa Haberler Lastik Bilgileri İletişim
 • SİTE KULLANIM HAKLARI

  Lasmax web sitesine erişmekle ve kullanmakla, aşağıdaki şartları hiçbir sınırlama veya koşul olmaksızın kabul etmiş sayılırsınız. Bundan dolayı Lasmax web sitesine erişiminiz bu şartlara ve ilgili yasalara tabidir.

  Telif Hakkı © KKONLAS A.Ş.

   

  Lasmax web sitesinde (www.lasmax.com.tr) Lasmax ürünleri ve Lasmax kampanyalarıyla ilgili bilgiler bulunmaktadır. Bu sitede tanıtılan Lasmax ürünleri yalnızca Türkiye deki izin verilen işyerleri ve Lasmax Yetkili Satıcıları tarafından satılmaktadır ve bu sitede tanıtılan kampanyalar yalnızca sözkonusu kampanyaya katılan yetkili satıcılarda geçerlidir. Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu site, Lasmax Yetkili Satıcıları ndan edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılamaz veya doğru olarak kabul edilemez. Bu sitedeki bilgilerin yasal bağlayıcılığı yoktur ve bir satış teklifi teşkil etmez.

  Lasmax, bu sitedeki tüm bilgilerin doğru olması için gerekli tüm gayreti göstermektedir ancak tüm bilgilerin doğruluğunu garanti etmez ve Lasmax bu sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği ve gerçekliğine ilişkin bir sorumluluk kabul etmez. İşbu site ve içindeki tüm bilgiler ve malzemeler açıkça veya zımnen garanti verilmeden "olduğu gibi" sağlanmaktadır.

  Bu sitede yer alan bazı resimler ve fotoğraflar Türkiye de bulunmayan ürünlere ve ürün özelliklerine sahip olabilir.

  Lasmax, istediği zaman ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın ürünleri, teknik özellikleri, fiyat ve stok bilgilerini değiştirme hakkını saklı tutar.

   

  Lasmax ürünlerinin fiyatları

  Bu Lasmax web sitesinde bulunan veya sunulan lastik ve jantlara ait fiyat bilgileri yalnızca bilgi amaçlıdır ve Lasmax tarafından tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır. Sitede belirtilen fiyatlar, bir satış teklifi teşkil etmez ve Lasmax Yetkili Satıcılarının bağlayıcılığı yoktur. Tüm Lasmax ürünlerinin satın alımı, o ürüne ait satış sözleşmesinin maddelerine ve koşullarına tabidir.

  Lasmax ın düzenlediği kampanyalardaki fiyatlar stoklarla sınırlıdır. Kampanyalar katılan Yetkili Satıcılarda geçerlidir. Lasmax, istediği zaman ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın fiyat bilgilerini değiştirme hakkını saklı tutar.

   

  Kişisel veriler / kullanıcı girdileri

  Lasmax web sitesi üzerinden sağladığınız tüm kişisel bilgileriniz Lasmax’ın size daha iyi hizmet verebilmesi amacıyla kullanılacaktır. Gizli tutulacak olan kişisel bilgileriniz Lasmax’ın sizinle olan iletişimini düzenlemek ve size özel fırsatlar geliştirmek dışındaki amaçlar için kullanılmayacak ve paylaşılmayacaktır. Lasmax, kişisel bilgilerin güvenli toplanması, aktarımı ve saklanması için gerekli tüm gayreti göstermektedir. Lasmax, kişisel verilerinizi Lasmax dağıtım ağındaki diğer şahıslar dışındaki hiçbir üçüncü şahsa aktarmaz. İstediğiniz zaman kişisel verilerinize erişmek, düzeltmek ve kullanım iznini kaldırmak hakkına sahipsiniz.

  Lasmax ın kullanıcılar tarafından Lasmax sitesine yerleştirilen girdileri izlemek ve/veya incelemekle ilgili bir yükümlülüğü yoktur ve bu tür kullanıcı girdilerine ilişkin hiçbir sorumluluğu yoktur ancak Lasmax zaman zaman bu tür kullanıcı girdilerini denetleme ve mazeret göstermeden siteden kaldırma hakkını saklı tutar.

   

  Telif hakkı, sınai mülkiyet ve fikri mülkiyet bildirimi

  Bu sitenin sunumu ve tüm içeriği sınai ve fikri mülkiyet haklarıyla korunmaktadır. Bu sitedeki bilgi, metin, resim veya grafikleri yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlarınız için kullanabilirsiniz ve bunları görüntüleme hariç, Lasmax ın önceden yazılı izni olmadan çoğaltamaz, değiştiremez, aktaramaz, lisans alamaz ve yayınlayamazsınız.

   

  Resmi Lasmax web sitelerindeki resimlerin, hayran kulübü sitelerinden ve kişisel sayfalarda kullanımı

  Lasmax, İnternet in ve webin bilgi paylaşım platformu olduğunun bilincindedir ve bundan dolayı aşağıdaki Lasmax sitesi yöneticisinden talep edildiği takdirde kişilerin Lasmax web sitesindeki resimleri çoğaltarak kendi kişisel sitelerinde veya resmi hayran kulübü sitesinde kullanmalarına izin verir. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşın. Bilginiz için, tüm talepler değerlendirilirken, diğerlerinin yanı sıra şu ölçütler göz önüne alınmaktadır.

  LASTİK SEÇİCİ
  Lastik ebatı aşağıda görüldüğü gibi lastiğin yanak kısmında bulunmaktadır.

  BAYİ BULUCU
  Yukarıdan şehir ve ilçe seçerek size en yakın bayiyi bulabilirsiniz.
  
  ÜRÜNLER   HİZMETLER   BAYİLER   KURUMSAL   İLETİŞİM
    İSTANBUL
    0212 465 5 465
    KONYA
    0332 342 47 47
  Binek Lastikler
  4X4 / SUV Lastikler
  Hafif Ticari Lastikler
  Lastik Arama
  Lastik Satış & Servis Bayilik Başvurusu

  Şirket Bilgisi
  Markalar
  Garanti
  İnsan Kaynakları Sosyal Medya
  İletişim Bilgileri
  İletişim Formu
  Şikayet Formu
  Site Kullanım Hakları | Tüm Hakları Saklıdır. © 2013